Home > Priroda i društvo > Ivan Korade

Ivan Korade

Da li je netko uočio da sada kada se rade ova nepotrebna direktna javljanja iz hrvatskog zagorja, da se u pozadini uvijek nalaze dobro naoružani policajci, najmanje jedan policijski automobil (napušten) a rotirke rotiraju (ili blicaju, jer moderni auto nemaju više rotirke)?

Zašto? 

Misao dana:
When I found the skull in the woods, the first thing I did was call the police. But then I got curious about it. I picked it up, and started wondering who this person was, and why he had deer horns.

  1. gabi
    April 1st, 2008 at 10:55 | #1

    :) Je, je… Sve je to djelo Petra Vlahova koji, za potrebe javljanja u živo i oslikavanja trenutka, aranžira stvari u prostoru jer misli da maskirani policajac, automatka puška i blicanje idu sjajno uz njegov sjajni osunčani ten i crnu kožnu jaknu.

  2. April 1st, 2008 at 19:02 | #2

    Ma to je sve šminka za Jurekovo osiguranje, ono u stilu “ha, i mi smo opaki dečki”. ;)

  3. April 3rd, 2008 at 10:25 | #3

    sve je to samo reklama da se kao nešto radi …

  1. No trackbacks yet.